ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi

EĞİTİM AMACI:


ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardı’na göre kurulmuş bir sistemin iç denetimlerinin ISO 19011 kılavuzunu dikkate alarak uygun ve etkin bir şekilde denetleyerek sistemin iyileştirilmesi için geri besleme sağlayacak iç tetkikçilerin yetiştirilmesine yönelik açıklayıcı bilgi verilmesi amaçlanmaktadır. Eğitim interaktif olarak, grup çalışmaları ile desteklenerek gerçekleştirilmekte ve anlayışın pekiştirilmesi için genel örnekler verilmektedir. Eğitim sonunda, katılımcılar, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardına göre kurulmuş bir sistemin iç denetiminin etkin bir şekilde yapılması konusunda bilgi edineceklerdir.

 

EĞİTİM KAPSAMI:

 

  • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardı Maddelerinin Tetkikçi Gözüyle Yorumlanması
  • Tetkik Çeşitleri
  • Tetkikin Faydaları
  • Tetkik’in Yönetimi
  • Tetkik’in Planlanması
  • Soru Listeleri’nin Hazırlanması
  • Tetkik’in Sonuçlandırılması ve Rapor Yazımı
  • Tetkikçi Sorumlulukları
  • Vaka Analizleri ve Örnek Tetkik Çalışmaları

 

KATILIMCILAR:


Kalite Yönetim Sistemi iç denetimlerinin yapılmasında görev alacak veya kendi geçirecekleri denetimlerde uygulanan denetim yöntemlerini bilerek daha etkin geri besleme almayı amaçlayan katılımcılar, ISO 9001 hakkında denetçi olarak kendini geliştirmek isteyen herkes.

 

ÖN ŞART:


Kontenjan fazlası talepleriniz için başvuru tarihi göz önüne alınarak ileri bir tarih için planlama yapılır. Eğitimler, yeterli sayıda katılımcı başvurmazsa uygun olan ileri bir tarihe ertelenir.

 

EĞİTİM SÜRESİ: 2 Gün

EĞİTİM TARİHİ: 22-23 Nisan 2021

EĞİTİM ÜCRETİ: 1.500 TL.+KDV

EĞİTİM TÜRÜ: Online

 

SERTİFİKA:

 

Eğitim esnasında, katılımcılar performansları açısından sürekli takip edilirler, eğitimin son günü başarı ölçümü amaçlı bir sınav yapılır. Eğitim sonunda yapılan sınavda başarılı olan katılımcılar, "ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ İÇ DENETÇİ SERTİFİKASI", başarılı olamayan katılımcılar ise " ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ İÇ DENETÇİ EĞİTİMİ KATILIM SERTİFİKASI" sahibi olacaklardır. Başarısız olan katılımcılar bir sonraki eğitimde sınav gün/saatinde gelip ek bir ücret ödemeden 2. sınava katılırlar. Başarılı oldukları takdirde“ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ İÇ DENETÇİ SERTİFİKASI” verilir.

E-Bülten Kayıt
Size özel fırsatlar ve kampanyalardan ilk önce haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.
Copyright © 2019 www.sdcbelgelendirme.com Tüm hakları saklıdır. Yazılım hakları Avcılar Bilgisayar’a aittir.