ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi

ONLINE EĞİTİM AMACI:


ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı’na göre katılımcılara gerekli bilgi ve deneyim ile bir iç yada dış Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi denetimini oluşturmayı ve yönetmeyi, planlamayı ve sonuçlarını rapor etmeyi sağlamaktır.

Bu eğitimin amacı; katılımcıların ISO 22000 gereğince birinci, ikinci ve üçüncü taraf denetimleri gerçekleştirebilmeleri için ihtiyaç duyulan bilgi ve tecrübelerle donatılmasıdır.

EĞİTİM KAPSAMI:

  • ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı Maddelerinin Tetkikçi Gözüyle Yorumlanması
  • ISO 9001 ile uyumlu olarak bir Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi denetiminin planlanması, gerçekleştirilmesi, raporlanması ve takibi.
  • Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin amacının ve bir işletme için katkılarının açıklanması.
  • Proses yaklaşımlı yönetim sisteminin açıklanması.
  • Grup çalışmaları ile katılımcıların, uygunsuzlukların saptanması, sınıflandırılması, yazılımı, kontrol listelerinin ve denetim programlarının hazırlanması gibi becerilerinin geliştirilmesi.

KATILIMCILAR:

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi´ni uygulamayı düşünen veya uygulayan kurumlar ile ISO 22000 standardı denetiçisi olmak isteyen tüm sistem sorumluları, danışmanlar ve denetçilerdir.

ÖN ŞART:

Katılımcılar eğitime katılmadan önce ISO 22000 gereklilikleri ile ilgili temel bilgilere sahip olmalıdır.

EĞİTİM SÜRESİ: 5 Gün

EĞİTİM TARİHİ: 01-05 Temmuz 2020

EĞİTİM ÜCRETİ: 2.000 TL.+KDV

EĞİTİM TÜRÜ: Online

SERTİFİKA:


Katılımcının eğitim sürecindeki performansına ve eğitim sonrasında yapılacak olan sınav sonucuna göre başarılı katılımcılara "Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Denetçi/Baş Denetçi Eğitimi" sertifikası verilecektir.